• |  
           

Kredyty Bankowe.

Kredyty gotówkowe- zobowiązania na lata.

Kredyty na bardzo duże kwoty są dosyć ryzykowne. Dziś wydaje nam się, że będziemy w stanie taki kredyt spłacić, a za kilka lat nasz sytuacja finansowa może się bardzo zmienić i to na naszą niekorzyść. Stracimy pracę, lub nasz współkredytobiorca się z nami rozwiedzie i tym samym spłacenie samemu tak wysokiego kredytu może stanowić wyzwanie. Mimo to takie duże kredyty dają nam często szansę na spełnienie marzeń. W internecie są specjalne rankingi najlepszych kredytów ze względu na ich charakter, kwotę i okres kredytowania. Sprawdźmy dwie ciekawsze z ofert kredytów jakie mamy na rynku, które znalazły się na liście dwunastu najlepszych kredytów w kwietniu 2017 roku.

Kredyt gotówkowy T-mobile w Alior Banku .

Kredyt gotówkowy T-mobile w Alior Banku jest ofertą z jakiej może skorzystać chyba każdy. Powiedzmy, że pożyczamy kwotę w wysokości dwóch tysięcy złotych na okres dwunastu miesięcy. Taki kredyt będzie nas kosztował 397,36 złotych. Rata miesięczna jaką wyliczy nam bank będzie wynosiła niecałe dwieście złotych. RRSO w tym przypadku wynosi prawie 41%. Maksymalna kwota jaką bank jest nam w stanie pożyczyć to kwota dwustu tysięcy złotych jaką możemy rozłożyć na okres stu dwudziestu miesięcy. W takim przypadku kredyt będzie nas kosztował ponad sto sześćdziesiąt tysięcy złotych, a rata miesięczna przekroczy trzy tysiące złotych, przy założeniu, że RRSO nie przekroczy 14%.

Kredyt gotówkowy Getin Bank.

iKredyt w Getin Banku znalazł się w rankingu najlepszej dwunastki kredytów gotówkowych jakie obecnie dostępne są na rynku. Minimalna kwota tego kredytu to tysiąc pięćset złotych. Wyobraźmy sobie, że bierzemy tą sumę na okres dwunastu miesięcy. Kredyt będzie nas kosztował 415,56 złotych. Rata miesięczna jaką wyliczy nam bank będzie równa 159,54 złote. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w tym przypadku będzie równa 59,80%. Inaczej będzie wyglądała sytuacja, kiedy weźmiemy kredyt w wysokości dziesięciu tysięcy złotych na okres trzech lat. RRSO będzie wynosiło wówczas 28%. Na tej podstawie bank wyliczy nam całkowity koszt kredytu równy 4296,98 złotych. Rata jaką przyjdzie nam co miesiąc spłacać będzie wynosiła niecałe czterysta złotych. Takich ofert jak ta znajdziemy na rynku naprawdę bardzo dużo. Dzisiejsze banki prześcigają się o klientów, dzięki czemu mamy szansę znaleźć naprawdę kredyt na bardzo dobrych warunkach. Jedyne co trzeba zrobić to poszukać. Warto, bo to nam powinno zależeć, aby kredyt jaki spłacamy jak najmniej nas kosztował.